Przejmuję gospodarstwo ojca, gdzie po kredyt ?

Przejmuję gospodarstwo ojca, gdzie po kredyt ?

Postautor: kris » 18 lis 2012, 15:29

Za rok przejmuję gospodarstwo po ojcu, trzeba je troszkę dofinansować, gdzie udać się po kredyt ? Może jakiś kredyt dla młodego rolnika ?
kris

Re: Przejmuję gospodarstwo ojca, gdzie po kredyt ?

Postautor: knapens » 18 sty 2017, 11:40

hej!

wiem, że temat jest trochę stary, ale nie chcę zakładać nowego, tylko po to, żeby zadać takie samo pytanie - czy ktoś może powiedzieć/doradzić gdzie najlepiej dostać teraz kredyt? Chciałbym wybudować dodatkowe pomieszczenie gospodarcze - nic wielkiego, myślę że koło 100m2. Sąsiad poradził mi, żebym skorzystał z tego samego banku, z którego korzystam normalnie bo to najszybciej - konto mam w mbanku ale przyznam szczerze, że nie wiem, czy jest tutaj coś ciekawego: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/ - czy ktoś korzysta/wie czy warto tu się zgłaszać? Byłoby o tyle łatwiej, że to moje główne konto u nich od jakiś 10 lat, więc pewnie z sprawdzaniem zdolności byłoby łatwiej, bo mają wszystko jak na dłoni :roll:

Czy z takimi umowami idziecie do prawnika? Ostatnio kiedyś jak brałem pożyczkę, to rozumiałem tak 1/3 tego co tam było napisane, ale wydało mi się, że wszystko jasno wytłumaczył mi przedstawiciel - wtedy poszło zgrabnie, ale teraz nie wiem, czy chciałbym się ładować w taki sam system :/

Może ktoś doradzić, najlepiej z własnego doświadczenia?
knapens

Wróć do Dopłaty dla rolników